f

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszego bloga! KLIKNIJ

Płatności i zwroty

Klient ma do dyspozycji następujące formy płatności:

– za pobraniem- zapłata następuje przy odbiorze towaru (koszt 6zł),

– przelewem tradycyjnym – towar jest wysłany na adres wskazany przez Klienta, po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, podanym w czasie dokonywania zakupu.

 Numer konta, na który kupujący jest zobowiązany dokonać wpłaty w przypadku płatności przelewem:ING Bank Śląski 11 1050 1139 1000 0091 4834 7421 .

 Ceny towarów oraz koszty dostawy są cenami brutto (z VAT) wyrażonymi w złotych polskich (PLN).

Koszt dostawy pokrywa kupujący. W zależności od wyboru formy płatności do wartości zamówienia należy doliczyć koszt dostawy: paczka kurierska do 30 kg –  koszt 25 zł. Sklep internetowy realizuje dostawę wyłącznie na terenie Polski. Termin otrzymania przesyłki jest równy czasowi realizacji zamówienia wraz z przewidywanym czasem dostaw.

Zwroty:

Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie,terminie 10 dni (podstawa prawna: art. 7 ust.1  ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.). Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi  od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Usługodawcy.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na adres Usługodawcy.

 Zgodnie z ustawą, możliwości zwrotu nie podlegają: świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą Klienta, przed upływem terminu, o którym mowa w art. 7 ust.1, dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym, świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócona lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu, dostarczania prasy, usług w zakresie gier i zakładów wzajemnych


Partnerzy detaliczni:

ACS Sp. z.o.o.

Strzelce Górne, ul. Pogodna 6
86-022 Dobrcz
Tel. (+48 52) 320 97 30

 

Masz jakieś pytania odnośnie naszych produktów? Napisz do nas, chętnie wszystko wyjaśnimy!

email: biuro@acspolska.com

Kariera

Chcesz u nas pracować? Wyślij formularz, oddzwonimy!

KLIKNIJ

Copyright: 2015 OlejeKaszubskie.pl

Projekt i realizacja: studio