• O nas

Historia naszej tłoczni zaczęła się w 2012 roku, kiedy wytłoczyliśmy pierwszą partię oleju rzepakowego. Już wtedy byliśmy przekonani, że chcemy produkować tylko najwyższej jakości naturalne oleje i za cel postawiliśmy sobie propagowanie ich pozytywnego wpływu na zdrowie człowieka.

Nasze oleje są w 100% naturalne, zimnotłoczone i nierafinowane. Surowce kupujemy tylko od zaprzyjaźnionych, okolicznych rolników lub zaufanych dostawców. Dzięki temu oleje Oliwia Kaszubska są cennym źródłem dobroczynnych składników odżywczych pochodzących z ziaren i charakteryzują się niezwykle bogatym, niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

W naszym sklepie znajdują się wszystkie oleje Oliwia Kaszubska: olej rzepakowy, lniany, rydzowy, z czarnuszki z wiesiołka, z ostropestu,konopny, dyniowy, słonecznikowy oraz OmegaMix- koktajl olejów tłoczonych na zimno. Znajdziecie tu także nasze autorskie oleje tłoczone ze smakiem. Są one połączeniem tłoczonego na zimno oleju rzepakowego Oliwia Kaszubska ze specjalnie wyselekcjonowanymi, naturalnymi ziołami i przyprawami. Oleje tłoczone ze smakiem występują  w 5 kompozycjach.

Jako producent kładziemy szczególny nacisk przede wszystkim na jakość naszych produktów, ale ważne jest dla nas również żeby stale się rozwijać i poszerzać ofertę. Asortyment sklepu internetowego będzie ciągle się zmieniał, ale jakość naszych produktów postanie niezmiennie na najwyższym poziomie.